Infirmier la domiciliu (Domiciliary carer) fara comision si plecare imediata

General Group Careers

General Group Careers is a specialist recruitment division

Cautam personal care sa promoveze independenta rezidentilor si sa ofere sprijin neconditionat acestora inspre a indeplini sarcini zilnice, totodata respectand demnitatea acestora. primim si luam in considerare toate cererile.

·         Locatie: Cirencester
·         Contract: Nedeterminat/Permanent
·         Salar: £8.50/h weekend: £10/h
·         Incepere imediata

Beneficii

·         Contract full time
·         Training gratuit
·         Oportunitate de ore suplimentare
·         Cazare contracost £380/luna cu toate facturile incluse
·         Masina de serviciu pentru care sunt decontate toate taxele si combustibilul.

Responsabilitati

·         Asistarea clientilor in sarcini zilnice precum: trezire, culcare, imbracare, toaletare
·         Asistarea clientilor in mobilitatea acestora, precum si utilizarea echipamentelor speciale
·         Asistarea clientilor bolnavi
·         Ajutarea clientilor cu boli psihice prin plimbari, discutii, activitati, care sa faciliteze viata acestora
·         Menaj
·         Completarea documentelor cerute de catre companie cu privire la starea clientilor
·         Furnizarea constanta a informatiilor catre superior
·         Incurajarea independentei clientilor

Cerinte

·         Nivel mediu/avansat de limba engleza
·         Permis de conducere categoria B
·         Empatie
·         Organizat si motivat
·         Abilitati excelente de comunicare
·         Abilitatea de a lucra atat in echipa, cat si individual
·         Cazier judiciar curat

Fara taxe sau comisioane.

759vizualizari total,1vizualizari azi